Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silverkedja
Silverkedja  - 89

Silverkedja

Storlek: 50-55cm
Kategori: Accessoarer

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Halsband i rostfritt stål, längd 50-55 cm, bredd 3mm

Doe Sweden
Doe Sweden
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silver Kedja - Silver kedja, (ej äkta) skick 10/10 skriv om du är intresserad av att köpa!
Silverkedja - Använd silverkedja. 195mm lång 10mm bred. Äkta silver, stämpel finns. Frakt ingår inte i priset
Silverkedja - Pansarkedja i äkta silver med stämpel ”925”, den är 50cm lång och kedjan är ca 4mm bred. Nypris ca. 900-1100kr, kan posta eller mötas upp!💗
Äkta Silverkedja 70cm - Säljer denna kedjan i äkta silver då jag köpte fel storlek till min pojkvän. Den är köpt på guldfynd, och är 70cm lång och 2,15mm bred. Perfekt att ha ett hänge till🫶🏼köpt för 449. skriv för fler bilder🩷 eller frågor.
Silver kedja  - Silver kedja Andvänd 6gånger silver rakt av 60cm långt
SCOOP silverkedja - Säljer en stilren kedja från SCOOP i äkta silver 925. Kedjan har runda länkar och en rejäl karbinhake som lås. Perfekt som accessoar till byxor, väska eller armband.
Silverkedja  - Silverkedja med justerbar längd. 40 cm + ca. 4 cm förlängningskedja. Passar alla mina berlocker. Rostfritt kirurgiskt stål och nickelfritt! Antal kvar: 3st
Silver kedja  - Fin silver kedja! Den är helt nyköpt men jag säljer den för att jag tycker inte att den passar på mig. Kontakta innan vid köp. 💋🪽
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
H svart läderbälte med H-spänne - Snyggt svart bälte från H i äkta läder med det ikoniska stora H-spännet i silverfärgad metall. Bältet levereras i original orange H-box och har vita kontrastsömmar längs kanterna för en exklusiv look.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!