Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Silver ringar
Silver ringar - 89 Silver ringar - 90

Silver ringar

Storlek: -
Kategori: Accessoarer

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

As fina silverringar i älta silver och rostfritt stål. Säljer pga att de aldrig används längre❤️Kom privat för fler frågor!

streetwearclothes
streetwearclothes
(16)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Snygga äkta silver ring - Snygga äkta silver ring mycket fint skick. Storlek 17-18mm  Pris från 100-150
Äkta silver ring - Äkta silver ring med 925 stämpel i🤍
Silver ring - Ring från Salma details🤍 Gjord i rostfritt stål (vattentät!!) och är justerbar. I fint skick!🤍 Köpt för 299kr
Äkta silver ring  - Äkta silver ring mycket fint skick. Storlek 16-17 pris 120-150kr /st
Silver Ring - Size 10 (2cm diameter, ~7.5cm omkrets). Cool bred ring i silverfärg med ett grafiskt mönster som går runt hela ringen. Mönstret är inspirerat av antika grekiska former och ger en unik vibe. Perfekt för dig som gillar statement-smycken och vill sticka ut lite extra.
Silver ringar - Silver ringar i form av olika stjärntecken. Säljer alla tillsammans
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd