Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Mörkblå keps
Mörkblå keps - 89 Mörkblå keps - 90 Mörkblå keps - 91

Mörkblå keps

Storlek: Small-medium
Kategori: Accessoarer
Märke:
Färg: Marinblå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna keps då den bara samlar damm pga använder inte keps alls

Emma_06
Emma_06
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta klackar - Har köpt dom på secound hand men aldrig använt själv.
Svarta klackar - Använt fåtal gånger pga för små men ville verkligen det skulle funka. Typ våtdräcktsmaterial på utsidan vilket gör det svalt att ha även under sommaren.
Mörkblå jeans från Tiger of Sweden - Snygga mörkblå jeans från Tiger of Sweden i modellen Slender. De har en klassisk femficksdesign och en knappgylf. Perfekta för en stilren look. Dom är low waist
Gul blommig klänning - Säljer en söt gul klänning med svart blommönster. Klänningen har en v-ringad design och är ärmlös, vilket gör den perfekt för varmare dagar. Den har en bekväm passform och når till knäna. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Rosa ribbade byxor från Twilfit - Snygga rosa ribbade byxor från Twilfit med en bekväm passform. Byxorna har en låg midja och en rak, vid stil som ger en avslappnad look. Perfekta för en trendig vardagsstil.
Blå bootcut jeans - Snygga blå bootcut jeans med klassisk femficksdesign och dragkedja. De har en lätt tvättad look och är perfekta för en avslappnad stil. Passar bra till både sneakers och klackar.
Blå jeans från LTB - Säljer ett par snygga blå jeans från LTB. De har en klassisk femficksdesign och en knappgylf. Jeansen är i en straight passform och har en lätt tvättad look som ger en avslappnad stil.
Blå jeans från Pepe Jeans - Snygga blå jeans från Pepe Jeans med bootcut-stil och låg midja. De har en klassisk femficksdesign och en lätt tvättad look. Perfekta för en avslappnad stil.
Liknande annonser
Visa alla