Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bälte  - Vitt bälte helt nytt 120 cm lång
Bälte  - Fint bälte, men tycker inte om den längre.
Bälte - 110xm med box och kvitto
H-Bälte - Säljer ett stilrent vitt skärp med ett stort H-format metallspänne. Skärpet har en slät yta och tydliga sömmar längs kanterna. Passar perfekt för att lyfta vilken outfit som helst med en clean och modern look.
Off White bälte  - Säljer ett äkta vitt Off White bälte. Den har andvändts i några månader och är i fortfarande i väldigt bra skick. Vet inte riktigt hur lång den är men det kan jag ta reda på. Har man några frågor eller vill ha mer bilder är det bara att höra av sig 😁
Tuttolente bälte - Storlek 38
Gucci bälte - Snyggt bälte från gucci. Bältet har vit bas med gröna och röda ränder längs hela bandet. Tillverkat i skinn med tydliga sömmar och bred design. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Bältet är 115 cm. Väldigt snyggt bälte som ger en lyxig känsla. Vintage gucci bälte.
Tuttonolente bälte
Tuttonolente bälte - 89 Tuttonolente bälte - 90 Tuttonolente bälte - 91

Tuttonolente bälte

Storlek: S
Kategori: Accessoarer
Färg: Vit

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fet bälte från Tuttonolente köpte på deras pop up

FM outlet
FM outlet
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå slitna jeans från Replay - Säljer ett par blå skinny jeans från Replay med snygga slitningar och hål på benen. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Replay blå jeans med slitningar - Säljer ett par blå jeans från Replay med coola slitningar och lagningar framtill. Jeansen har raka ben, klassiska bakfickor och detaljer i rött vid fickorna. Materialet är jeans i bomull och de har en snygg tvättad look.
Givenchy mössa - Fet givenchy mössa helt ny kan diskutera priset
Canada goose cardigan jacka - Snygg svart puffercardigan från Canada Goose med ribbade ärmar och hög krage. Jackan har dragkedja framtill, fickor med dragkedja och en patch med logga på ena ärmen. Materialmix av polyester och stickat ger en modern look.
Denim Tears Hoodie - Säljer en grå hoodie från Denim Tears med vita blommiga applikationer över hela tröjan. Tröjan har huva, magficka och långa ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig look.
Liknande annonser
Visa alla