Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino väska - Hej, säljer min fina valentino väska då den ej kommer till användning💗 i jätte fint skick knappt använd. Skriv privat om egna bilder eller om du har några funderingar❤️
Valentino väska - En superfin valentino väska köpt i somras, nypris 2500kr (pris kan diskuteras) Säljer till billigt pris då den inte används lika ofta och den har varit uppe på plick ett tag🥰🥰
Valentino väska  - Säljer min Valentino väska i mycket bra skick. Köpt för ca 1 år sedan men är använd varsamt. Den är ifrån deras By Mario kollektion.
Valentino väska - Äkta, helt ny endast använda vid två tillfällen. Inga defekter eller något.
Valentino väska - Svart och silvrig valentino väska. Kollar om någon skulle vara intresserad av den slutsålda valentinoväskan. Den är använd men är i mycket fint skick, då jag numera använder silver så säljer jag den! Skriv om ni undrar något💞Allt följer med!
Valentino väska - Otroligt fin valentino väska! Rymlig, får plats med en dator osv. Kommer med två axelremmar, en guldkedja samt svart läder. Köpt för 1300kr, mitt pris 500kr.
Äkta valentino väska - Äkta valentino väska använd 3 gånger
Valentino väska  - Säljer min alldeles nya valentino väska, säljer den då jag inte har någon användning av den. Den har utrymme men de syns dock inte på bilden. Man kan ha i matlåda osv i så den är bra med utrymme
Valentino väska
Valentino väska - 89 Valentino väska - 90 Valentino väska - 91

Valentino väska

Storlek: Medium
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

7000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Valentino glam lock bag, svart med gulddetaljer. Väskan är i gott skick men har lagats en gång då lädret vid kedjan lossnade, inget man lägger märke till. Nypris 16 295kr. Dustbag, äktetsbevis medföljer. Kan skicka mer bilder och info. Pris kan diskuteras

Sellout💋✨
Sellout💋✨
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Studentklänning - Säljer min studentklänning som endast använts vid ett tillfälle och är i bra skick. Köpt från det australienska märket Hello Molly (finns inte längre kvar att köpa). Köpt för runt 1300kr med frakt och tull. Storlek M men sitter mer som en S.
Stjärn ring - Säljer denna så fina stjärn ringen i 925 Sterling silver! Ringen är justerbar.
Maria nilsdotter ring - Gargoyle Ring från Maria Nilsdotter i gold-plated sterling silver med en rose quartz sten. Ringen är i mycket gott skick förutom att den blivit lite böjd. Storlek 18/19 skulle jag gissa. Nypris 5600kr💗
Hjärt ring - Super söt ring med hjärtan i olika färger. Oanvänd och justerbar.
Liknande annonser
Visa alla