Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ray Ban Aviator - Tja Säljer mina gamla Rayban Aviator. Nypris = 1043kr skicket är 6/10. Pris kan diskuteras
Ray-Ban Aviator  - Ray-Ban Aviator
Rayban Aviator - Guldiga Rayban pilotglasögon i mycket gott skick och inga repor. Ett lägre pris kan absolut diskuteras.
Ray Ban Aviator glassögon - Använt typ 4 gånger pris kan diskuteras Ny pris - 1200
RayBan Aviator  - Hej! Nu säljer jag mina RayBan glasögon i underbar skick. Passar perfekt till lite yngre barn runt 10-13år. TVEKA EJ PÅ ATT STÄLLA FRÅGOR. PRISET GÅR ATT DISKUTERA❗️
Rayban aviator - Klassikern Rayban aviator i Raybans originalglas (mineralglas). Polariserat, grönt glas, storleken är large metal 58x14. En liten reva på baksidan av fodralet. Putsduk ingår självklart. Använda få gånger, i väldigt fint skick utan skavanker. 😎
Ray-Ban Aviator solglasögon - Klassiska Ray-Ban Aviator solglasögon med tunna svarta bågar och mörkgröna linser. Ikonisk pilotform som ger en tidlös och cool look. Perfekt accessoar för soliga dagar. Pris kan diskuteras vid snabb och smidig affär
sofias
sofias
Rayban Aviator
Rayban Aviator - 89

Rayban Aviator

Storlek: MEDIUM
Kategori: Accessoarer

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rayban aviator

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Seiko automatisk dykarklocka röd/silver - Unik Seiko automatisk dykarklocka med röd urtavla och roliga figurer som timmarkeringar. Boett och länk i silverfärgat stål, tydlig datumvisning och robust design. Urtavlan har en cool gradient från rött till svart.
Vit ribbad mössa A - Vit ribbstickad mössa från A med uppvikt kant och röd broderad logga med hjärta och bokstaven A framtill. Snygg och enkel design som ger en clean look, perfekt för att lyfta din outfit. Mjuk och varm, tillverkad i ull.
SweetFrench (XS);Medium Almond - Säljer ett set press-on naglar i almondform med handmålade franska tippar, dekorerade med 3D rosetter, pärlor och blommor i vitt och rosa. Naglarna har en nude bas och detaljer som hjärtan och pärlsträngar för en extra söt look. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
L bälte vit monogram - Helt nya oanvända bälten i olika märken, modeller och färger! Kommer bra packat samt med ett litet verktyg som du enkelt kan göra hål med ifall du skulle behöva det. Vi postar allas ordrar inom 24h för att du ska få ditt paket så fort som möjligt! Använd helst instabox men PostNord funkar också!
Stor silverfärgad blomring - Unik ring i form av en stor blomma med detaljerade ådringar och små kulor i mitten. Ringen är i silverfärg och har en iögonfallande design som verkligen sticker ut. Perfekt för dig som vill ha ett smycke som syns och ger en cool touch till din stil.
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterad och silverpläterad och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är 40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldig Edblad ring med nitar - Säljer en cool och chunky ring från Edblad i guldtonad metall. Ringen har flera rader med pyramidformade nitar som ger en edgy och unik look. Perfekt för dig som gillar statement-smycken och vill sticka ut med din stil.