Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Tiamo väska
Tiamo väska - 89 Tiamo väska - 90 Tiamo väska - 91

Tiamo väska

Storlek: Medium
Kategori: Accessoarer
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna super fina tiamoo/stella mc cartney liknande väska dp den inte kommer till användning. Man får med en kedja som man kan satta fast på väskan. Skriv om ni är intresserade så kan jag mötas upp eller skicka med posten.💖

Daniella
Daniella
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
tiamo väska - jätte fin tiamo väska, bra skick, jätte bra med plats, har två små fack, och två större fack med dragkedja💗 nypris 550
Tiamo väska - Skit snygg väska som inte kommer till användning
Tiamo väska  - Säljer denna populära tiamo väskan i nyskick 💕💕
Tiamo väska  - Jättesnygg tiamo väska i storlek M! Den är nästan inte använd men som man ser på andra bilden har den flagnat lite, annars bra skick!
Tiamo väska  - Hej vill gärna sälja eller byta denna tiamoväska i svart. Den är i väldigt fint skick och har inga defekter. Vill gärna byta till andra saker kan vara allt mellan himmel och jord.💕ifall nån vill köpa så säljer jag 450 med tanke på skicket🥰
Tiamo väska - Ganska ny, nypris 600kr
Tiamo väska - Bra skick men andvänd, storlek M
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
Herme’s Vit Bälte - Helt ny!Vit Bälte
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘
Guldfärgad digital klocka Casio - Stilren digital klocka från Casio i guldfärgad metall med klassisk länkarmband och rektangulär display. Klockan har digital tidvisning, datum och alarmfunktion. Perfekt accessoar för dig som gillar retrostil och vill ha något som sticker ut.
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart läder bälte  - Svart bälte men silver metall