Alla kategorier > Mode > Accessoarer
CHPO Solglasögon modell Brooklyn
CHPO Solglasögon modell Brooklyn - 89 CHPO Solglasögon modell Brooklyn - 90 CHPO Solglasögon modell Brooklyn - 91

CHPO Solglasögon modell Brooklyn

Storlek: /
Kategori: Accessoarer
Märke: LG
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par så gott som nya, svarta solglasögon från CHPO. Den är gjord av 100% förnybar plast enligt CHPO. Kartong och ”påse” tillkommer. Jämförspris 300kr på CHPO:s hemsida. Öppen för diskution angående priset.

Arvid
Arvid
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Solglasögon från CHPO - Säljer ett par helt nya glasögon från CHPO medföljande låda.
Nima Black Gold klocka CHPO - En svart klocka med gulddetaljer och armband av 100% förnybar plast. Den är för tillfället ej fungerande då jag tror batteriet är urladdat. Box tillkommer och Jämförspris är 500kr på CHPO:s hemsida och 350kr på Junkyard under rea. Pris kan diskuteras.
Svarta solglasögon i klassisk modell - Snygga svarta solglasögon med klassisk rektangulär form och mörka glas. Perfekta för soliga dagar och ger en stilren look. Bågarna är blanka och robusta, passar de flesta ansiktsformer.
Solglasögon  - Svarta solglasögon som inte kommer till användning då jag har flera andra☀️
Solglasögon nya - Helt nya svarta solglasögon i cool modell
Solglasögon - Ett par för 20kr, två par för 35, allihopa för 60kr
Solglasögon - Dom är helt nya och aldrig använda utomhus, bara testade, köpte för 100kr
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.
Stilren Denwase klocka i grön urtavla - Säljer nu denna helt nya Denwase klocka, med en stilren grön urtavla. Klockan passar till alla outfits och är perfekt för dig som vill sticka ut lite i vardagen med lyx samt en prisvärd klocka. Box medföljer, priset är självklart diskuterbart 🙂 länkar medföljer