Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Beanie
Beanie - 89 Beanie - 90

Beanie

Storlek: One size
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Polar beanie aldrig använd, dma om du vill ha bild refrens för storlek

Hampus
Hampus
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Supreme Beanie - Äkta supreme mössa som köptes på Supreme appen, använd typ 4 ggr.
spider beanie  - en bra spider mössa har haft på mig en gång helt ny  mycket bra quality och väldigt soft
alpaca mohair beanie  - gjord av mig:)
Moncler Beanie - Vintern e slut o jag försöker sälja lite vinterkläder till nästa säsong. Mössan e i perfekt skick
Polar Beanie - Knappt använt
Toy machine beanie - Vällanvänd men i väldigt bra skick, köpt från en sida i usa för ungefär 800kr
Grid Beanie Supreme - Start och lila beanie fr Supreme. Splitterny. Fick som tidig julklapp av gudmor i New York men vill inte ha svart… så jag säljer vidare. Orginalpåse samt klistermärke medföljer.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Stilren Denwase klocka i grön urtavla - Säljer nu denna helt nya Denwase klocka, med en stilren grön urtavla. Klockan passar till alla outfits och är perfekt för dig som vill sticka ut lite i vardagen med lyx samt en prisvärd klocka. Box medföljer, priset är självklart diskuterbart 🙂 länkar medföljer
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns