Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Tå ring
Tå ring  - 89

Tå ring

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Glitter
Färg: Silver

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tå ring i riktig silver i bra skick, kan anpassas till olika storlekar

M.G55
M.G55
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ringar  - 11 kr för alla 7 ringar. Ej äkta och då tappat färgen, blandade storlek
Ring med fjäril - Jättefin fjäril ring ifrån glitter. Tyvärr lite för stor för mig därför jag säljer, har endast testad och lappen sitter kvar.                                                            Skriv gärna vid frågor🤍
Silver ring  - Ring i äkta silver med små Cubic Zirconia stenar från Glitter (ena stenen har ramlat av och ersatts med en ny (se bild 3), men det syns knappt
Äkta silver ring  - Storlek 16,5-17 tror jag för det är vad jag har å den passar ☺️  Har tappat en liten pytte Sten men syns inte när man har på sig den. Så snygg ser ut som en förlovningsring 🥹🤩✨
Ring - Jätte snygg ring som är helt oanvänd från glitter. Är osäker på storleken då det inte står nåt 🩷
Silvrig ring med fjärilsdesign - Cool ring i form av en stor fjäril i silvrig metall. Fjärilen har en detaljerad och texturerad yta som ger ett unikt och trendigt intryck. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut och addera lite edge till din stil.
Cool ring - Skitnajs ring!! Silvret har åkt av på baksidan men inget man ser när den är på🥰
Set med silverfärgade ringar - Säljer ett set med sju stilrena ringar i silverfärg. Tre är enkla och släta, tre har tvinnad och bubblig design och en är bredare och klassiskt rund. Perfekta att mixa och matcha för en trendig look. De är i helt nytt skick och jag har aldrig andvändt de
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.