Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Seams armband
Seams armband - 89 Seams armband - 90

Seams armband

Storlek: 8
Kategori: Accessoarer

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänt seams armband! Skriv för mer information

Mira Giritli Nygren
Mira Giritli Nygren
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Seams smycken - Seams smiley ring i sterling silver strl 10 samt ett dog tag halsband i stål. Liten spricka i ringen men inget som påverkar användning. Ny pris ringen: 600kr halsbandet: 150kr
Glock Ring Seams - Säljer denna ringen, perfekt som julklapp :) Hittade en annan till min pojkvän och returtiden har gått ut. Helt oanvänd i orginalförpackning!
Seams ring - Det är en väldigt fin ring i bra skick!! **inte riktig emerald**
Ring i äkta silver från seams - Äkta silverring från seams. Storlek 9, säljer pga för stor för mina fingrar. Knappt använd. Nypris 400
SEAMS Cuban link Chain Halsband - Säljer min Cuban link halsband för att den inte riktigt passar. Halsbandet är gjort av stainless steel och ni kan kolla SEAMS på ig för mer info om den. Har haft den i ett par månader men den är helt oanvänd.
Armband - Jättefint armband, ca 18-20cm lång
Armband  - Dupe på Tiffany and co. Nypris 1650kr. Från märket RUNWAY.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Herme’s Vit Bälte - Helt ny!Vit Bälte
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
Stilfullt halsband med pärldroppar  - Material-rostfritt  stål.  Kedjetjocklek-9mm.  Bra kvalitet. #42
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘