Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Örhängen - Säljer dessa fina silverfärgade örhängen. Aldrig använda endast testade o de är även anledningen till att jag säljer de. Pris går att diskutera
Örhängen  - Blandade örhängen värt över 600kr som bara har legat.
Örhängen - Superfina örhängen som är helt oanvända. Super fina
Örhängen  - Så söta örhängen💕obs pluppen man sätter fast örhängena med kommer inte med💕
Örhängen - Säljer dessa de är anvönda fåtal gånger 😇
Örhängen
Örhängen  - 89

Örhängen

Storlek: X
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Frakt 15kr inte spårar

May Collections
May Collections
(27)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Örhängen - Säljer dessa fina silverfärgade örhängen. Aldrig använda endast testade o de är även anledningen till att jag säljer de. Pris går att diskutera
Örhängen  - Blandade örhängen värt över 600kr som bara har legat.
Örhängen - Superfina örhängen som är helt oanvända. Super fina
Örhängen  - Så söta örhängen💕obs pluppen man sätter fast örhängena med kommer inte med💕
Örhängen - Säljer dessa de är anvönda fåtal gånger 😇
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm