Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Guldfärgad fyrkantig klocka med länkarmband
Guldfärgad fyrkantig klocka med länkarmband - 0 Guldfärgad fyrkantig klocka med länkarmband - 1

Guldfärgad fyrkantig klocka med länkarmband

Storlek: s
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en elegant guldfärgad klocka. Aldrig använt så den är i nyskick. Superfin💖😍

Alva
Alva
(31)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guldig fyrkantig klocka med länkarmband - Stilren klocka från Quartz med fyrkantigt guldigt boett och matchande länkarmband. Urtavlan är ljus med romerska siffror och minimalistiska markeringar. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk och elegant stil. HELT NY PRISRT KAN DIKSUTERAS POSTAR SNABBT!
Guldfärgad klocka med länkarmband - Elegant guldfärgad klocka med rektangulär urtavla och länkarmband. Urtavlan har tydliga markeringar och en klassisk design. Perfekt för att ge en touch av lyx till din stil.
Guldfärgad klocka med länkarmband - Säljer denna superfina klockan då den ej passar. Aldrig använd!💕💕
Guldig fyrkantig klocka med länkarmband - Stilren klocka med fyrkantigt ur i guld och matchande länkarmband. Urtavlan är silverfärgad med romerska siffror och markerade visare. Klockan har en klassisk och elegant design som sticker ut med sin guldiga finish och metallarmband. Den är lite sönder men de går att laga det! Köpt från plick innan
Guldfärgad damklocka med länkarmband - Stilren guldfärgad damklocka med klassiskt länkarmband och rund urtavla. Urtavlan är enkel med guldiga markeringar och visare. Perfekt accessoar för dig som gillar en elegant look.
Guldfärgad fyrkantig klocka  - Stilren guldfärgad  med fyrkantigt boett och vit urtavla. Klockan har romerska siffror, guldfärgade visare och en länkad metallrem. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk och elegant stil.
Silverfärgad fyrkantig klocka med länkarmband - Stilren klocka med fyrkantig urtavla och romerska siffror. Klockan har ett silverfärgat metallarmband i länkdesign och klassisk look. Perfekt accessoar. köpte på plick för 350kr, aldrig använt
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.