Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino cardholder  - Har inne en sällsynt och unik Valentino cardholder i skinn. Perfekt för att hålla kort och kontanter. Perfekt accessoar för både vardag och fest!
Coach Cardholder - Coach cardholder used but not abused bought in Dubai
Burberry Cardholder - Burberry Cardholder köpt på Verstiaire collective av en reseller. Den är authenticated av dom och är 100% äkta. Inga märken och är i nyskick.  Nypris för den modellen ligger på runt 2,5-3k
Balenciaga cardholder - Säljer korthållare från Balenciaga i skinn med silverfärgad logga framtill. Perfekt för att hålla ordning på dina kort och enkelt att ha med sig i fickan eller väskan. Mycket bra skick förutom en liten flaw på bild 3.
Louis Vuitton cardholder - Louis Vuitton cardholder. Stilren med klassiskt mönster perfekt för alla. Pris kan diskuteras, skriv PM för frågor!
Gucci Denim Cardholder - Säljer Gucci Denim Cardholders | Brand New | Skick 10/10 | Självklart äkta | Pris är diskuterbart | Fraktar samma dag 📦| 5/5 reviews här på Plick ✅| Skriv vid minsta lilla fråga 💬| Mvh TrendBunker
Gucci Denim Cardholder  - Säljer Gucci Denim Cardholders | Brand New | Skick 10/10 | Självklart äkta | Nypris: 3000 kr | Pris är diskuterbart | Fraktar samma dag 📦| 5/5 reviews här på Plick ✅| Skriv vid minsta lilla fråga 💬| Mvh TrendBunker
Gucci korthållare/cardholder - Gucci korthållare. Väldigt stilren, och passar till alla tillfällen! Nypris ca 3000!
Relux.heat

Gucc! Cardholder beige

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Valentino
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

1190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt snygg beige och guldig Gucc! cardholder. Helt ny! Nypris 2,5k. Självklart äkta! DM vid intresse!

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldhalsband med bokstav A Maria Nilsdotter - .Guldpläterat halsband från Maria Nilsdotter. Kedjan är 45cm lång. Materialet under pläderingen är silver. Pläderingen är något nött. Kommer med ask.
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjord
Victoria secret pass port - Denna är köpt för många år sedan utomlands på Victoria Denna finns inte kvar idag och är därför ganska efterfrågad och unik     Den har används och baksidan har lite fläckar och render som ni ser på sista bilden Annars är den fin  Det är en passport fodral   Många som är intresserade så det är först till kvarn❤️
halsband med pärlor -  halsband i rostfritt stål med droppformade vita pärlor. pris kan diskuteras 🥰
Halband med pärlor  - Kedje halsband med pärlor i silver ❣️ Finns i guld! 💛
Gucci keps med GG-mönster - Snygg keps från Gucci i mörkblå med det klassiska GG-monogrammet över hela kepsen. Skärmen är böjd och materialet är kraftig bomullscanvas. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv och trendig accessoar med tydlig logga.