Alla kategorier > Accessoarer
Van cleef
Van cleef - 89 Van cleef - 90 Van cleef - 91

Van cleef

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har fått dessa fina armband i present. Jag använder ej smycken så tänkte passa på att sälja dessa. Hör gärna av dig vid ytterligare frågor👍 (Äkta guld)

new
Jacob
Jacob
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Van cleef Guldarmband  - Snyggt armband i guld med sex svarta fyrklöverformade hängen. Kedjan är tunn och elegant, perfekt för att ge en lyxig touch till din stil. Lås med justerbar längd för bästa passform. Den har använts ett fåtal gånger men är som ny
Van Cleef-smycke – Svart - Klassiskt och stilrent smycke med svart detalj. En tidlös favorit som passar till allt och ger en elegant touch till varje look.
Van Cleef-smycke – Svart - Klassiskt och stilrent smycke med svart detalj. En tidlös favorit som passar till allt och ger en elegant touch till varje look.
Van Cleef Armband - Van Cleef armband med svarta dekorationer. Armbandet saknar kvitto men är oanvänd. Snabbleverans och pris kan diskuteras.
Van Cleef Silverarmband - Helt nytt och oanvänd. 21cm med riktigt lås. Elegant silverarmband med gnistrande vita stenar och tre gröna stenar som ger en lyxig touch. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Levereras i en stilren svart ask.
Van cleef Armband - Säljer nu ett stilrent armband som passar till det mesta, speciellt lite extra lyx | Säljes på grund av att det är lite för stor för mig | Aldrig använt
van cleef  - inte äkta
🍷 Van Cleef-smycke – Vinröd - Sofistikerad och varm vinröd färg som sticker ut utan att ta över. En fin färgklick som passar året runt.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
L bälte  - Snyggt storlek 110 cm kom med frågor 😀
Pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Handgjorda piprensarblommor - 💛💛