Alla kategorier > Mode > Accessoarer
vans bälte
vans bälte - 0 vans bälte - 1 vans bälte - 2

vans bälte

Storlek: One size
Kategori: Accessoarer
Märke: Vans
Färg: Svart
Skick: Acceptabelt skick

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart vans bälte, använd många gånger men är i bra skick. Inga defekter. Passar alla

E.L closet
E.L closet
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vans  Bälte  - Bältet har repor men det är i bra skick
Svartvit rutig Vans bälte - Säljer ett snyggt bälte från Vans med klassiskt svartvitt rutigt mönster och svart spänne med Vans-logga. Bältet är gjort i slitstark bomull och passar perfekt till jeans eller shorts för en cool streetstil.
Vans mössa  -  Denna väldigt coola mössa kan vändas på båda hållen.  bra nu till vintern!!
Vans Bälte - Konvertibelt Vans bälte i vitt/rött, one size. Köpt i Vans butik för 450kr.
Vans keps - Oanvänd svart Vans of the wall keps
 bucket hat Vans - Cool svart bucket hat från Vans med tropiskt mönster i grönt och gult. Använd 1 gång
Äkta vans Keps - En svart vans keps 🧢
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.