Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Partyhatt
Partyhatt - 89 Partyhatt - 90 Partyhatt - 91

Partyhatt

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rolig huvudbonad som jag använt mig av på några fester och krök när jag druckit öl/bärs. Den passar perfekt till en person som har humor, stil och som älskar öl!

Elias Dahan
Elias Dahan
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lee - ljusblå jeans - Jeansen köpte jag för 1år sedan för 900kr och var sannerligen ett av mina favoritplagg. Dessvärre släppte sömmarna lite i vänsterkanten av höger bakficka och den skadan ser ni i den andra bilden. Personligen tycker jag inte att det syns jättemycket, men om man vill så kan man ju testa att laga dem själv. Eftersom att det är ett väldigt fint jeans-märke och att skadan går att reparera själv så tycker jag att 250kr är ett rimligt pris.
Dressman - mörkblå jeans - Jeansen är köpta på Dressman för 450kr och är ett par väldigt snygga jeans. Använda max 10 gånger och är i toppskick.
Hugo Boss Parfums - mörkblå accessoar - Helt ny Hugo Boss Parfums accessoar i toppskick. Köpte väskan för att ha mina parfymer i men kom senare underfund med att alla mina parfymer inte fick plats, därför säljer jag den igen. Nypris: 300kr och eftersom att den är "begagnad" så säljer jag den för 200kr
Calvin Klein - Axelväska - Väskan i sig är endast en sommar gammal. Den har  blivit lite solblekt och därför är färgen inte midnatts svart utan en ljusare ton. Väskans material är bomull och läder. Längden på axelbandet går att variera för eget behag. På insidan finns det även tre stora fack där man kan bevara vad man själv vill. Jag köpte väskan begagnad av en kompis för 300kr och den har kommit till nytta just som en skolväska.
Liknande annonser
Visa alla