Alla kategorier / Mode / Accessoarer
 Halsband
 Halsband  - 89  Halsband  - 90  Halsband  - 91

Halsband

Storlek: .
Kategori: Accessoarer

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Halsband som inte används

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Puma huddie   - Från puma bra skick
Blå denim Klänning för barn -  Använd några gånger i bra skick
Helt ny gant tröja - Helt ny gant tröja  mörkblå färg
Rosa väska  -  Rosa mjuk väska bra skick
Brun v-neck crop top -  Brun crop top tröja använd några gånger men helt ny
 Två kropp tops toppar -  En rosa och en brun kropp topp T-shirt
H&M kort denim  kjol - Denim kjol Som har används några gånger och har bra skick
 Barn bröllop klänning  -  Svart vit klänning som man kan ha på sig på bröllop till barn bra skick
 Boomerang rosa sweatshirt 💗 -  boom rang svett kört för både dom och men. Använd men är i bra skick Är lite over sized
Fin svart Puma kofta -  Vart puma kofta perfekt till hösten Har bra kvalite 🦋
Liknande annonser
Visa alla
Halsband - Halsband som liknar van cleef! Kedjan lite missfärgad på vissa ställen. Den är lång så jag har den dubbelt på bilden! 40kr + frakt🫶🏼
Halsband  - Helt nytt halsband från Caroline Swedbom
Edblad halsband - Ett superfint edblad- silverhalsband som tyvärr slutats sälja på den svenska edbladhemsidan. Det var lite dåligt ljus på bilerna jag tog men superbra skick då det knappt är använd, även därför jag säljer vidare💞Köptes för 350kr💞Kontakta mig innan du trycker köp!
Halsband  - Frakt 18kr ❤️
Fortsätt i appen →