Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Broderi keps med glittriga detaljer  - Snygg grön keps från Leader med glittriga stjärnor och ett stort dollartecken i strass. Kepsen har en rak skärm och är perfekt för att sticka ut i mängden. Tillverkad i polyester och har en justerbar passform.  Helt ny
Rosa Keps - Säljer denna fina rosa keps eftersom jag inte har användning av den, väldigt bra skick aldrig använd för. Priset går att diskutera vid snabb affär.
Rosa keps - Helt ny
Rosa Keps - Säljer denna fina rosa keps eftersom jag inte har användning av den, väldigt bra skick aldrig använd för. Priset går att diskutera vid snabb affär.
Rosa Gucci keps  - Skriv PM
Rosa keps från New Era - Säljer en snygg rosa keps från New Era med en broderad logga framtill. Kepsen har en klassisk design med en rak skärm och är perfekt för både vardag och sportiga aktiviteter. Den är i bra skick och redo för nya äventyr! Storlek 7/55,8cm
Grön keps med silvriga detaljer från Leader - Grön keps med stora silvriga dollar- och stjärnmotiv, glittriga detaljer och broderier. Märkt med Leader Sports Cap på insidan. Skärmen är platt och kepsen har en cool streetstil som sticker ut.
Broderi $ Vit keps med glittriga detaljer  - Vit keps från Leader med stora glittriga silverstjärnor och ett broderat dollartecken framtill. Kepsen har även paljettdetaljer och mönster av stjärnor över hela ytan.
Vintage keps med rosa detaljer
Vintage keps med rosa detaljer - 89 Vintage keps med rosa detaljer - 90 Vintage keps med rosa detaljer - 91

Vintage keps med rosa detaljer

Storlek: Fits All
Kategori: Accessoarer

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd ”Grå-sliten” keps ifrån Pull&Bear. Det står: ”LA Pasadena 1991.” Jätte fin accessoar för hösten. Storlek justeras bak. Frakt 63 kr.

Isa S
Isa S
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
UO Teddy Bear jacket - Oanvänd teddy bear jacka från Urban Outfitters. Teddy bear - det trendiga och sköna materialet. As mysig och varm för vintern, men funkar också för höst och vår om man har den öppen. Original price 999.
Blomskal iPhone 6 från UO - Äkta blomma innuti ett genomskinligt skal. Se sista. Från Urban Outfitters.
Stryk-på märken för cool touch på kläder.  - Stryk på jätte enkelt. Köp alla tillsammans eller var och en för sig. Alla 8 märken kostar 199. Var och en för sig kostar 39.
Äkta Twenty One Pilots märke - Jätte fin å enkelt att sätta på ett annat klädesplagg. Köptes som merch på konsär.
Liknande annonser
Visa alla