Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Mössa
Mössa - 0 Mössa - 1 Mössa - 2 Mössa - 3

Mössa

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Mössa
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

149 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Helt ny, aldrig använd! Priset går att diskutera!

Caspiann
Caspiann
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Brasilien tröja - Tröjan är inte använd och är alltså som ny. Man kan få med byxorna till tracksuiten (sista bilden) för en extra slant. Annars är det bara att säga till om ni vill ha ett av plaggen separat så löser vi det
Amicci flared jeans - Snygga grå jeans från Amicci med coola vita grafitti-tryck på både fram- och baksida. Klassisk femficksmodell med raka ben och normal passform. Jeansen har en unik Amicci-tag i midjan och är tillverkade i slitstark denim.
Svart Moncler mössa i ull - Snygg svart ribbstickad mössa från Moncler med klassisk logotyp framtill. Mössan är tillverkad i mjuk ull och har en bred uppvikt kant. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med exklusiv känsla.
Mössa - Helt ny aldrig använd! Skriv vid frågor om pris eller mössan!
Svarta b30 sneakers  - Snygga svarta sneakers med silverfärgade detaljer och meshpaneler. Skorna har en chunky sula och en cool blå tagg på sidan. Klassisk snörning och sportig design som sticker ut. Perfekta för dig som gillar streetwear och exklusiva märken.
Liknande annonser
Visa alla