Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pärl halsband - Coolt pärlhalsband som är i jättebra skick
Pärl halsband  - Ej äkta pärlhalsband köpt från Aliexpress (nr 1). Säljs då den knappt kommer till användning. Halsbandet är ca 43cm o pärlorna 8mm. [Frakt: 15kr] 💌
pärl halsband - Säljer detta halsband för jag aldrig använt det. Det är inye äkta pärlor.
Pärl halsband  - Kostar 13kr +frakt som är 13kr !!!
Pärl halsband och armband - Det första armbandet: små pärlor, lite mer gulaktigt, 18 cm. Det andra: Såld. Det tredje: vitt, små pärlor, 19 cm. Det fjärde: vitt, mellanstora pärlor, 19 cm. Det femte: vitt, stora pärlor, 19 cm. Det första halsbandet: vitt, små pärlor
Halsband med jordgubbshänge och pärlor - Jag skapar smycken, och det här är min nya produkt, jag kommer att besöka dig så att du kommer att gilla den. Det är viktigt att tänka på att det på halsen kommer att se annorlunda ut eftersom dockans hals är tunnare. Dekorationen är gjord av högkvalitativa pärlor och beslag. Om du är intresserad har jag min egen Instagram, och jag kan också skapa smycken från ett foto.
Vitt pärl halsband  - Skick- Knappt användt Storkel- One size
Pärl halsband
Pärl halsband - 89 Pärl halsband - 90 Pärl halsband - 91

Pärl halsband

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fint vintage pärlhalsband! Mormors gamla halsband så det är ganska gammalt:)

Eliasalpsater
Eliasalpsater
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gul kaschmir tröja H&M - Tröjan är i mycket bra skick! 100% kaschmir, har dock en liten missfärgning på lappen i nacken!
Kleinblå kaschmir tröja scotch & soda - Tröjan är i mycket bra skick! Kaschmir blend.  Tvättlappen är bortklippt så vet inte exakt vad det är för kaschmir blend men tröjan är väldigt skön! Storlek S
Vita sneakers med röd sula och hjärta - Intressekoll!!!!  Ikoniska Converse sneakers i vit canvas med vit snörning, röd sula och det klassiska Comme des Garçons Play-hjärtat på sidan. Skorna har rund tå och kontrasterande sömmar för en unik look. OBS: Dom skorna jag funderar på att sälja är vita och inte svarta!
Liknande annonser
Visa alla