Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Smycken
Smycken  - 89 Smycken  - 90 Smycken  - 91

Smycken

Storlek: Välj själv💗
Kategori: Accessoarer
Märke: Zara

123 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fina smycken! Kolla in våra andra annonser för priser och mer designer😊

Smycken By SAE💗
Smycken By SAE💗
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Smycken  - Halsband:70kr Armband:27 Ring:15. Köp alla för 110 med frifrakt🫶🏼🫶🏼 Annars ligger frakt på 15kr💖 Så fina glansiga pärlor som är så fina i solen när man är brun🤩 Kan göras i massa olika färger om man vill de! Tveka inte att höra av er vid frågor🫶🏼💖
Smycken  - Såååå fina armband🤍 1 för 14kr 2 för 25kr 3 för 40kr 4 för 50kr Det finns många fler armband i min profil som alla ingår i priserna🤍 frakten ligger på 13kr🤍
Smycken  - Sååå fina pärlade armband🤍 extra billiga så endast 10 KR ST🤍 kan även gälla på andra armband i min profil så skriv privat om ni undrar vilka armband som ingår i erbjudandet🤍 frakten ligger på 13kr
Smycken - Pärl halsband och matchande armband💕aldrig använt och det går även att köpa de separat, bara att skriva till mig💕
Smycken - Välj och vraka, pris kan diskuteras
Smycken - Handgjorda pärlsmycken, armbandet på andra bilden 99kr, ringar 35kr/st och resterande armband 69kr/st
Smycken - Gör egna sommarsmycken, kan göra i alla färger som önskas, skicka privat om du är intresserad! Armband 59kr och halsband 89kr
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.