Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mössa äkta päls - Helt Ny
Svart Mössa  - Helt ny aldrig använt den med tagen på och påsen medföljer👍
Vit Päls mössa - Helt ny bara testad ifrån asos, märket är skinnydip. Nytt pris 320kr . Finns online ännu.
Svart mössa  - Finns begränsat antal kvar u lager! .
Svart mössa - Snygg svart mössa med klassisk  framtill. Mössan har en stilren design med uppvikt kant och diskret mönster. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar till vintern.
Svart mössa  - Svart mössa från Under Armaur , ej använt.
Moncler mössa (med äkta päls) - Detta är en Monclermössa som är äkta såklart köpt på moncler som kostar 2500kr ny och jag tänkte sälja den för 600 då jag vill bli av med den snabbt
Svart mössa med päls
Svart mössa med päls - 89 Svart mössa med päls - 90 Svart mössa med päls - 91

Svart mössa med päls

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt svart mössa med fuskpäls. Bra skick, dock saknas en knapp.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
☆INFO☆ - ☆
Liknande annonser
Visa alla