Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
DC keps - Säljer en svart DC x New Era 59FIFTY keps i storlek S, med stort limegrönt DC-logo broderat framtill och mönstrade och glimrande paneler på sidorna. Kepsen är tillverkad i 100% akryl och har en klassisk flat brim. Perfekt för dig som gillar streetwear och skate.
DC keps - DC keps
Svartvit DC keps med mesh - Snygg keps från DC med svart skärm och svart mesh baktill. Framsidan har ett coolt svartvitt mönster med DC-loggor i rutigt motiv. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med en unik accessoar.
Turkos och vit keps - Snygg turkos keps med vit mesh och ett tryck av en bil och havsutsikt på framsidan. Märket LA Stilé är tryckt på insidan och sidan av kepsen. Perfekt för en solig dag! Pris kan diskuteras.
Vit och turkos keps från Sweet Skateboards - Säljer en keps från Sweet Skateboards med vit krona och turkos skärm. Framtill finns ett broderat frågetecken i vinrött. Justerbar snapback baktill. Helt ny, oanvänd.
Turkos Coastal keps med mesh och patch - Snygg turkos keps från Coastal med grå skärm, mesh baktill och justerbar grön snapback. Framtill sitter en broderad patch med en hjälmklädd figur och texten 'COASTAL Coffee to Ride' i retrostil med orange och gula detaljer.
Turkos keps med palmmönster från WARP - Snygg keps från WARP med turkos skärm och broderad logga. Kepsen har ett tropiskt palmmönster i svart och vitt, perfekt för sommaren. Justerbar passform baktill.
Turkos keps med svartvit fototryck - Turkos keps med svartvit fototryck framtill. Kepsen har mesh på sidorna och bak, samt justerbar rem baktill för perfekt passform. Perfekt för en avslappnad och cool stil.
Turkos DC keps
Turkos DC keps - 89 Turkos DC keps - 90 Turkos DC keps - 91

Turkos DC keps

Storlek: Bild 3
Kategori: Accessoarer

55 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En snygg DC som är använd men i bra skick säljer den pga jag inte använder den och den passar inte mig storleken ser man på bild 3💓

Saule
Saule
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart L bälte - Ett svart rutigt L bälte med silver spänne
Guld halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬
Svart HERMÈ4S S Clic H armband - Stilrent svart Clic H armband från Hermè4s i silverfärgad metall med emaljdetaljer. Armbandet har den ikoniska H-formade låset och levereras i originalask och påse. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lyxig känsla.
Navy blue nordfors bälte - Snyggt bälte med blå och bruna geometriska mönster och mässingsfärgat spänne. Bältet har detaljer i brunt läder och passar perfekt för att ge din outfit en unik touch. Materialet är en mix av tyg och läder. Finns i storlek 80.90. 100 cm
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.