Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Nyckelring lila
Nyckelring lila  - 89 Nyckelring lila  - 90 Nyckelring lila  - 91

Nyckelring lila

Storlek: one-size
Kategori: Accessoarer
Färg: Lila

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Här är min nyckelring som jag gjort. :)! Kontakta om intresse

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart bodycon klänning - I storlek 34 och passar mig som är s/Xs. Jätte fint skick och är figur fin. Använd gärna ”köp nu” 💗
Plaid mini kjol - En kjol som är plaid och ger lite clueless vibbar. Fint skick och knappt använd. 💗 Använd gärna ” köp nu”
svart Spets top  - Jätte fin topp med gott skick!!
Grå gröna low waist  -  low waist byxor. Innerbenslängd : 80. Passar M-36. Jag är 160 , stl 34. Ställ gärna frågor 💗💗
VINTAGE ICHI JEANS - Innebenslängd: 77cm 💗 Har inga defekter och passar stl 40. Ställ gärna frågor och kontakta om det finns intresse!!
Low waist cargos  - Svarta cargos i fint skick. Innebenslängd: 76cm!!  För referens är jag 1,60. Ställ gärna frågor 🩷🩷
Lång svart klänning - Figur nära klänning, nyskick och taggen kvar!! Kontakta gärna om det finns intresse 🫶💞
FINA VINTAGE JEANS - Sjukt coola low waist jeans som är för stora för mig. Innebenslängd 79-80cm. För referens är jag 160cm/ stl 34/Xs, gott skick
Lowwaist linnebyxor  - Säljer mina linnebyxor som knappt kommit till användning. Innebenslängd: 74cm midjemått: 82cm . Dessa är för långa för mig som är 160
 kostym byxor  - Dessa är low rise/ mid. Mycket fint skick, innebenslängd: 75-76cm!! För referens är jag 1,60. Ställ gärna frågor 🩷🩷
Liknande annonser
Visa alla
Nyckelring med lila pärlor och bokstav - Charmig nyckelring med två glittriga lila pärlor och en vit pärla med bokstaven 'E'. Utrustad med en praktisk karbinhake för enkel fastsättning.
Nyckelring med lila pärla - En söt nyckelring med en lila pärla och silverfärgad ring. Perfekt som en liten accessoar för att hålla koll på dina nycklar.
Lila & blå nyckelring  - Vi säljer denna gulliga nyckelring. Den har små pärlor som är blåa och lila och även hjärtan i mitten.
Nyckelring  - Bratz
Lila blommig nyckelring - Handgjord nyckelring skapad med silikonpärlor i svart,lila, en stor lila tusensköna samt glittriga mellandelar. Perfekt som accessoar eller nyckelring för att ge din stil en personlig touch.
Nyckelring med pärlor - Välj bland olika färger. Denna är lila 💁🏻‍♀️
Passfodral och nyckelring - Från DonDonna, små skavanker på kanterna av passfodralet. Nyckelringen har en liten spegel. Säljer båda tillsammans för 200kr + frakt, annars hämtas de i Eskilstuna
Ghost nyckelring - Officiell merchandise Ny och oanvänd!  Total längd: 19cm
Fortsätt i appen →