Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Yk2 handväska
Yk2 handväska  - 89 Yk2 handväska  - 90 Yk2 handväska  - 91 Yk2 handväska  - 92

Yk2 handväska

Storlek: Small
Kategori: Accessoarer

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Söt guldig handväska ifrån juicy couture ,00tal, fint skick inga slitage utvändigt. Finns lite slitage inuti.

MYSecondhandSHOP
MYSecondhandSHOP
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
YK2 Mössa - Oanvänd
Handväska  - Läder Handväska med print, axelband till. Köpt för ett tag sedan för 500kr, inte äkta läder. Aldrig använt
Yk2 mössa  - Knapp använd, säljer den för att jag inte använder den. Köptes för 400kr
Handväska  - Köpt begagnat men kom aldrig till användning då det inte är min stil. Remmarna har jag lagat så de har delvis ljusare stygn (försvinner nog med användning). Väskan har även fläckvis några missfärgningar men de märks knappt (exempel i bild 5)
Handväska - Normalstor handväska från Dondonna, har ett fack på utsidan och både sidobfack o dragkedjefack på insidan. Mycket fint skick💞 250kr
Handväska  - Handväska ifrån glitter!
Trendig handväska ZARA - Säljer min helt oanvända handväska från Zara. Köpt för ca 2 år sedan men aldrig använd och lappen kvar. Mörkblå med guld detaljer. PM för mer info:) Frakt priset kan variera.
Handväska  - Har bara använt den som förvaring av små saker. Har haft den i ungefär 3 år och aldrig använt den ute.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Bälte  - Riktig snygg bälte. Man kan vända på den så att den blir svart och guld
Guldarmband Caroline Svedbom - Snyggt och stilrent armband från Caroline Svedbom i gul med två gnistrande kristaller i ändarna. Öppen design som gör det lätt att ta på och av. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite extra bling. Använt 1 gång!
Mörkblått H läderbälte med H-spänne - Snyggt mörkblått bälte med ett H i äkta läder med det ikoniska H-spännet i borstat metall. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit och ge en exklusiv touch. Passar till jeans eller kostymbyxor och är ett måste för dig som gillar stilrena detaljer. Anbänt 1-2 gånger
Silvrig ring med nitar - Super snygg ring med nitar från Edblad, storlek 16.00/xs. Håller på att byta alla smycken till guld därav säljer jag nu alla silver smycken jag har kvar:)
Svart Moncler mössa med randig kant - Snygg svart mössa från Moncler med ribbad kant i blått, vitt och rött. Framtill sitter Monclers klassiska logotyp. Mössan är stickad och har en stilren, enkel form som passar perfekt till höst och vinter.