Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
virkad balaklava - Handgjord virkad balaclava med öron gjord av mig. Den är gjord med ett flerfärgat fluffigt/hårigt mohair garn. Fungerar som mössa och halsduk i ett. Man kan även bära den under hakan, så man kan äta och dricka i den :) Köparen står för frakt❣️
Supersöt balaklava - Supersöt luva/balaklava som är jättefin att ha under en jacka. Funkar på mig men lite liten så skulle rekommendera på nån som har lite mindre huvud. En liten fläck på framsidan men den kamouflerar sig ganska bra i tyget. Luvan har även resårspännen!
balaklava  - snygg balaklava från patagonia!
Flerfärgad stickad balaklava - Säljer en mysig och varm flerfärgad stickad balaklava. Den har ett randigt mönster i gröna, gula, lila och beige toner. Perfekt för kalla dagar! Aldrig använd utöver bilden till annonsen. Köpt på urban outfitters i Köpenhamn
Helt ny svart balaklava  - Helt ny, oanvänd svart balaclava med vit broderad text 'c'est LAVY' på sidan. Tillverkad i mjukt och stretchigt syntetmaterial som sitter tight runt huvudet och halsen. Onesize, perfekt för skidåkning!!
Balaklava  - Vit balaklava i nyskick
Balaklava  - Unik Mohair och merinoull balaklava.  Egendesignad och virkad. Kan göra efter önskemål. Priset varierar. 800-1100 kr
Balaklava - Balaklava Oanvänd
Blå balaklava
Blå balaklava - 89 Blå balaklava - 90

Blå balaklava

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd endast en gång på mitt spex foto, cool till halloween och spex!!

connacronholm
connacronholm
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Guld halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬
Svart L bälte - Ett svart rutigt L bälte med silver spänne
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Bälte - Nytt bälte
Svart New Era White Sox keps - Säljer en svart New Era 59FIFTY keps med White Sox-logga i vitt framtill. Baksidan har broderad text 'LOVE HUSTLE GAME' i vitt och rött. Klassisk flat brim och MLB-logga bak. Perfekt för dig som gillar streetwear och sportig stil.