Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Ringar
Ringar  - 89

Ringar

Storlek: ALLA
Kategori: Accessoarer

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ringar

Nathalie
Nathalie
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ring - Säljer nu min fina ring från olympia rings, den är Sjusterbar och är väldigt fin. Den tappar inte färg och funkar till allt🥰
Ring  - Söt, köpt på en guldsmed i Italien, jättebra skick, justerbar storlek
Ring  - Ny, finns i matchande armband och choker
Ring  - Vacker ring med rhinestone Ca 18 mm
Ringar - Finns i både guld och silver, helt nya, 120kr styck
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Rolle - Byt mot nån jacka
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.