Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Solglasögon
Solglasögon  - 89

Solglasögon

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Märke: Asos
Färg: Brun

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Asos solglasögon

Tyra
Tyra
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Solglasögon  - Aldrig använt, bara testat. Mörklila/brun aktig färg på glaset. Kommer med ett svart glasögonfodral.
Solglasögon  - Helt nya ungefär. Allt på bilden medföljer. Priset kan diskuteras
Solglasögon  - Nyskick
Solglasögon - Säljer!!🤎svart bruna
Solglasögon - Bruna solglasögon💕
 solglasögon - Snygga solglasögon med bruna bågar och fyrkantig form. Glasen är tonade i brunt och ger en cool vibe. Passar perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar till sommaren. Klassisk design som funkar till de flesta outfits.
Solglasögon  - Jag säljer mina oanvända solglasögon från meller. Det är modellen kessie och är i färgen tigris. Anledningen till att jag säljer dem är för att jag råka beställa två par.😎
Snygga solglasögon - Supersnygga solglasögon, funkar perfekt till sommaren. Köpte för 300kr.❤️
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm