Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage ring - Vacker ring köpt på marknad i Frankrike. Skriv för mer info eller fler foton💋
Fjäril ring vintage - En fin ring i motivet av en fjäril. Osäker på material. Den rostar ej men känns inte som stainless steel heller, kan vara järn? I fint skick iaf. Kan skicka privat med brev, frakten blir då bara 18 kr.
Vintage ring - Retro ring. Skulle uppskatta storleken till cirka 6/7 i ringstorlek. Säljs pga av att jag inte använder den!
Vintage Silver Ring - Vintage Silver Ring .999 Silver  ”Äkta silver”. Kan tillverka önskad storlek
Vintage Silver Ring  - Vintage Silver Ring .999 Silver  ”Äkta Silver” Kan tillverka önskad storlek
Ring med blomma - reclaimed vintage - NY - Statementring i silverfärg från Reclaimed Vintage med en stor, abstrakt blomformad dekoration. Ringen har en glansig finish och en bred ringbas som ger en cool och unik look. Helt ny, men har mest guldsmycken så den kommer inte till användning. Storlek XS, skulle kunna gissa på ca 15mm
Ring  - Säljer denna jätte fina ringen som är i fint skick💗
Vintage ring
Vintage ring - 89 Vintage ring - 90 Vintage ring - 91

Vintage ring

Storlek: 12mm
Kategori: Accessoarer

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Unik ring i silver!

Bmesmycken<3
Bmesmycken<3
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla