Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Fox mössa
Fox mössa - 89 Fox mössa - 90

Fox mössa

Storlek: OS
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Nån tråd som gått upp där uppe annars fint skick. Skickas spårbart med PostNord eller Schenker. Skriv om fler bilder eller mått önskas.

ota
ota
(102)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Crosshjälm FOX - Säljer min snygga crosshjälm! Den är matt svart och storlek M. Påse till hjälmen ingår. Inga större defekter med än smårepor som man kan se på bilderna. Nypris 2800kr. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Svart cykelhjälm Fox med MIPS - Säljer en svart cykelhjälm från Fox med MIPS-teknologi och vit logga på sidorna. Hjälmen har flera ventilationshål, justerbara remmar och gul insida. Perfekt för dig som vill ha både stil och säkerhet på cykelturen.
Goorin silver fox svart - Använd max 2 gånger
Fox Proframe RS hjälm - Säljer nu min Fox Proframe RS hjälm i storlek S då jag har tappat intresset. Köpt februari 2025 och använd endast 1 gång och har inte ett ända märke. man får med extra inlägg och ett GoPro fäste. Ny pris är 4250. Mer information: https://foxracing.se/product/proframe-rs-helmet/32499.html
Mössa - Skön varm stilig mössa till vintern och kylan(:
Mössa - Helt ny! Levereras inplastade!!
Snygg mössa  - Varm skönt mössa
Mössa - Svart Gant mössa  Knappt använd. Nyskick. Varm, perfekt till höst/vinter
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.