Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Ringar och berlocker
Ringar och berlocker - 89 Ringar och berlocker - 90 Ringar och berlocker - 91

Ringar och berlocker

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Färg: Grå

5 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köp av fler smycken prioriteras. Har även fler annonser med smycken att kombinera med. Priser: BLÅ: 5kr GUL: 10kr GRÖN: 15kr RÖD: 20kr Skick varierar så fråga gärna för info och bilder🥰

💞🥳🤩😭
💞🥳🤩😭
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lås (berlock) - Lås som kan användas för att göra egen smycke eller byta ut mot andra berlocker på smycken.
Berlock - Fin berlock i silver med bokstaven F från ur och penn
Berlocker - Sex olika berlocker, går att köpa separat.
Berlocker - Berlock och en påse äkta sötvattespärlor för smyckestillverkning🖤
Handgjorda ringar och hängen/berlocker med stenar - Unika handgjorda smycken gjorda av mig med olika stenar. Ringar och hängen i silver, antique copper, antique brons - och guldfärgad metall med stenar i olika färger. Perfekt för att ge en personlig touch till din stil. Går att beställa med egna önskemål! Pris på smycket varierar beroende på sten och storlek men startar vid 100kr.
Berlocker  - Små berlocker i bra skick
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Bälte - Helt ny
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Seiko klocka med grön urtavla - Stilren Seiko klocka med grön urtavla och tydliga index. Boetten och länken är i silverfärgat rostfritt stål. Klockan har en sportig känsla med robust länk och klassisk design. Perfekt för dig som gillar snygga accessoarer med lite edge.
Rol*x Cosmograph Daytona - Säljer en Cosmograph Daytona i bra skick, använts några få gånger.
armband silver - Säljer ett armband från Snö of Sweden i silverfärg med två sammanlänkade hjärtan. Oanvänt med lapp kvar.
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen