Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Väska från bikbok
Väska från bikbok - 89 Väska från bikbok - 90 Väska från bikbok - 91

Väska från bikbok

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Bik Bok

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska ifrån bikbok endast använd ca 1 gång! I nyskick! Har två stycken fack och de är i olika färger som du kan se på bild 1 och 2. Koppar dragkedja och koppar detaljer🥰

Tyra Hansson
Tyra Hansson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bikbok väska  - Säljer min bruna väska ifrån Bikbok väska som inte kommit till användning. Helt oanvänd. Jättesnygg färg nu till hösten.
Mössa från Bikbok  - Gul mössa från Bikbok, aldrig använd och lappen är kvar. Nypris 199
Färgglada pärlhalsband och armband från BikBok - Säljer ett set med färgglada pärlhalsband och armband från BikBok. Halsbanden och armbanden är gjorda av små pärlor i olika färger som orange, blå, lila, vit, svart, röd och gul. Perfekta accessoarer för att liva upp vilken outfit som helst! 💛 Alla armband är inte från Bik Bok !
Väska från bikbok  - Vit väska från bikbok, kan mötas upp
Bikbok väska - Säljer denna Supersöta väska ifrån bikbok då jag ej får användning för den, använd 1-2 gånger och vad jag vet så finns den inte kvar på hemsidan🥰
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
H svart läderbälte med H-spänne - Snyggt svart bälte från H i äkta läder med det ikoniska stora H-spännet i silverfärgad metall. Bältet levereras i original orange H-box och har vita kontrastsömmar längs kanterna för en exklusiv look.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
 Louis Vuitto - Stilrent svart bälte från Louis Vuitto med klassiskt monogrammönster och insida i ljusbrunt läder. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch. Levereras med tillbehör som syns på bilden.