Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Chimi solglasögon
Chimi solglasögon  - 89 Chimi solglasögon  - 90 Chimi solglasögon  - 91

Chimi solglasögon

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi
Färg: Orange

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer Chimi eyewear i modellen 007 färg peach. Köpta för 3 år sen men är väldigt sparsamt använda. Inga tecken på skador eller liknande.

Linneasclothes
Linneasclothes
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Chimi solglasögon - Ett par nästan oanvända Chimis #002 i färgen Mango, inte använt så mycket pga att jag tycker dom är lite för ljusa på mig men hoppas att nån annan kan ha nytta av dom👌🏼
Chimi solglasögon - Orangea Chimi solglasögon i modellen 001, spegellins, bra skick men en liten repa i vänstra linsen (bild 3) vilket inte märks
Chimi solglasögon  - Chimi 07 i färgen light orange. Endast testade och säljer då jag inte kan lämna tillbaks dem. Nypris 1200kr 🤍
chimi solglasögon  - säljer mina gråa chimi solglasögon i 07 modellen då jag inte får myxket användning av dem, har bara använts ett fåtal gånger så de är nästan nyskick utan repor eller skador. själva fodralet har fått en blå fläck på sig. fodral påse och putsduk ingår💕
Chimi solglasögon  - Snygga coral färgade solglasögon från Chimi med rundad form och transparenta bågar. Perfekta för soliga dagar med stil. Är i modellen 002. Kommer i ett praktiskt fodral för säker förvaring.
Chimi solglasögon  - Jätte snygga solglasögon från chimi, i färgen ecru❣️Ordinarie pris är 1350kr, säljer mina för 1000kr!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldigt halsband med hjärthänge - Snyggt halsband i guldton med ett hjärthänge som har en glittrande sten i mitten. Hänget har detaljer som en pil och en spets, vilket ger en cool och unik look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Blå Vit Svart klocka vanlig  - Vanlig klocka följer med box kvitto
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!