Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
CHIMI 005 - Snygga solglasögon från Chimi i modellen COCO #005 med fyrkantig form och transparent brun båge. Glasen är tonade i brunt och bågarna är tillverkade i slitstark plast. Kommer med vit hårt fodral med text på insidan. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Bruna solglasögon CHIMI #005 Coco - Snygga solglasögon från CHIMI i modellen #005 Coco. De har en fyrkantig form och är tillverkade i brunt transparent acetat. Kommer med originalfodral. Perfekta för att lyfta din stil med en cool och modern vibe.
CHIMI solglasögon 005 Brown - Super fina, inga defekter alls
CHIMI #005 Aqua - Snygga gröna solglasögon från CHIMI, modell #005 Aqua. Rektangulär form med transparent grön båge och matchande gröna linser. Kommer med originalfodral och putsduk. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och stil. Aldrig använda.
Chimi #005 black  - Ett par supersnygga glasögon från chimi! Dom är ett par over shades som var en limiterad utgåva✨  Säljer dom för att dom är för små för mig och därför är dom knappt använda. Skickar med fodral och putsduk!
Chimi 005 - Gula chimi solglasögon. Modellen hette 005, nu heter de 07. Gula med spegelglas.
Chimi 005 - Chimi i superbra skick, kommer tyvärr inte till användning
Gröna CHIMI #005 Kiwi solglasögon - Snygga solglasögon från CHIMI i modellen #005 Kiwi. Glasögonen har en transparent grön båge och matchande gröna linser i en fyrkantig form. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool färg och modern design.
Chimi 005
Chimi 005  - 89 Chimi 005  - 90 Chimi 005  - 91

Chimi 005

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi
Färg: Brun

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Chimi i färgen tortoise, några små repor men annars i fint skick 🌸 påse och glasögonfodral ingår

Isabella Ekström
Isabella Ekström
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Yvette gown balklänning - Perfekt balklänning från lady black tie. Använd en gång för ett år sedan, nyskick. Köpt för 2100 kr. Uppsydd lite, passar någon mellan 165 och 175 med/utan klackar. Klänningen är i storlek 2 (amerikanska mått) och passar mig som vanligtvis har från xs-m
Linnebyxor Madlady  - Jättefina linnebyxor köpta förra sommaren men i jättefint skick. Byxorna är högmidjade men jag brukar ha dom lågmidjade alternativt vika ner kanten 💕
Väska valentino bags  - Mörkblå/marinblå jättefin och rymlig väska🌸 jättefint skick! Nypris 1 200:-
Liknande annonser
Visa alla