Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Chimi solglasögon i modellen LAX
Chimi solglasögon i modellen LAX - 0 Chimi solglasögon i modellen LAX - 1

Chimi solglasögon i modellen LAX

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Solglasögon från Chimi, är använda men i väldigt bra skick:)

saltygurka
saltygurka
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Chimi solglasögon i modellen Reach - Fina chimisar i modellen reach som är nästintill oanvända. Köpt orginellt för 1900kr tidigare iår
Svarta CHIMI solglasögon modell 04 - Snygga svarta solglasögon från CHIMI, modell 04😁. De har en fyrkantig form och bred båge i blankt acetat. Kommer med originaletui och box. Perfekta för dig som vill ha en stilren och modern look. 🔥 De är i bra skick. Använd fåtal gånger. Nypris ligger runt 1300-1500 kr och jag säljer mina för endast 949🤯 Skriv om du har några frågor eller funderingar🥳
Svarta solglasögon i klassisk modell - Snygga svarta solglasögon med klassisk rektangulär form och mörka glas. Perfekta för soliga dagar och ger en stilren look. Bågarna är blanka och robusta, passar de flesta ansiktsformer.
 CHIMI solglasögon i fyrkantig modell - Snygga solglasögon från CHIMI med fyrkantig form och transparent båge. Kommer i originalvitt CHIMI-fodral. Perfekta för dig som vill sticka ut med en cool och modern look. Bågarna är i plast och har mörka glas.
Beige CHIMI solglasögon i fyrkantig modell - Snygga solglasögon från CHIMI i modellen ECRU 04. Använda ett fåtal gånger och har inga defekter eller så. Jag säljer för att jag har ett par andra och därför kommer dessa inte till användning. Köpta för 1 400 kr.
Beige CHIMI solglasögon i fyrkantig modell - Snygga solglasögon från CHIMI med transparent beige båge och fyrkantig form. Glasen är bruna med en mjuk toning. Kommer med originalfodral och putsduk. Perfekt accessoar för att lyfta din stil. Nyskick 1400kr
CHIMI solglasögon - Snygga svarta solglasögon från CHIMI, modell 001 Berry. Runda linser och klassisk design med två silverprickar på bågen. Inte i toppskick men går fortfarande att använda 😊 vet inte om denna modellen finns att köpa på nätet fortfarande eller om dom uppdaterat just denna modellen men säljer en liknande. Annars stilrena och passar både till kille och tjej, original låda medföljer ej.  Nypris: 1400kr
Grå CHIMI solglasögon i modell 04!💞 - Säljer mina snygga 04 solglasögon från CHIMI i grå. Kommer med originalvitt fodral. Dom är som nya och knappt använda! pris kan diskuteras.💞
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘
Vit herme’s bälte - Helt ny!vit bälte
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Guldfärgad Casio klocka med länkarmband - Stilren guldfärgad klocka från Casio med metallänk och rund boett. Urtavlan är svart med rödbrun solreflex och har tydliga indexmarkeringar, datumfönster och silverfärgade visare. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk men modern stil.