Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Christian Dior J'adore armband
Christian Dior J'adore armband - 0 Christian Dior J'adore armband - 1 Christian Dior J'adore armband - 2

Christian Dior J'adore armband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Dior
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

250 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snyggt armband från Christian Dior med texten 'J'adore' broderad i svart på en vit bakgrund. Armbandet är gjort i ett mjukt tygmaterial och har coola tofsar i ändarna som knyts runt handleden. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite lyxig vibe.

The greatest
The greatest
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Christian Dior J'adior armband - Snyggt armband från Christian Dior i vit och svart textil med broderad text 'J'adior'. Justerbar med flätade band och tofsar för en cool och personlig look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Christian Dior J'adior armband - Snyggt vävt armband från Christian Dior med texten 'CHRISTIAN DIOR J'ADIOR' i svart på vit botten. Armbandet har justerbara tofsar i ändarna och en cool, casual vibe. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en touch av lyx. Kan ej garantera äkthet då jag inte har kvitto men i mina ögon så ser armbandet väldigt bra ut och är ganska säkert på att det är äkta därav priset
Christian Dior J'Adior armband - Två snygga Christian Dior J'Adior armband i tyg, ett i svart med vit text och ett i beige med vit text. Båda har tofsar och justerbar knytning. Perfekta för att ge din outfit en lyxig touch och visa din stilkänsla. Helt oanvända. 200kr styck 350kr för båda.
Armband med texten 'J'ADORE' från dior - Snyggt armband med texten 'J'ADORE' i glittrande stenar. Perfekt för att ge en touch av glamour till din outfit.
Christian Dior broderat armband - Broderat armband från Christian Dior i vitt och svart med tvinnade band. Pris kan diskuteras i dm
Christian Dior armband - Säljer ett exklusivt västband från Christian Dior i bordeaux och svart med tydlig logotyp. Bandet har snygga fransar i ändarna och är tillverkat i ett slitstarkt syntetmaterial. Perfekt för att ge din väst en lyxig touch. Nypris ca 4000
Christian Dior armband - Elegant och stilrent Christian Dior J’Adior-armband i klassisk design. Armbandet är tillverkat i vävd textil i en ljus, krämfärgad nyans med den ikoniska svarta texten “CHRISTIAN DIOR J’ADIOR” framtill. Justerbar knytning med dekorativa tofsar som ger både komfort och en exklusiv känsla.
Christian Dior armband - Superfint armband från Christian Dior i fräsch rosa färg. Perfekt för att få lite extra lyx känsla och armbandet har även justerbar storlek vilket gör att det passar alla! Hör bara av er om frågor m.m😊
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Beige rutig halsduk från Burberry - Klassisk beige halsduk från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Halsduken har fransar i ändarna och är tillverkad i mjuk ull som känns lyxig och varm. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Lvbälte - 115