Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Glittriga örhängen i ormform
Glittriga örhängen i ormform - 0 Glittriga örhängen i ormform - 1 Glittriga örhängen i ormform - 2

Glittriga örhängen i ormform

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett par snygga örhängen formade som ormar, täckta med glittriga stenar. De är silvriga och har en cool, slingrande design som verkligen sticker ut. Perfekta för dig som vill ha något unikt och trendigt i smyckeslådan.

Emma🍁🍂🪵
Emma🍁🍂🪵
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glittriga ormformade örhängen - Snygga örhängen i form av små ormar, täckta med glittrande stenar. De är silverfärgade och har en cool, unik design som verkligen sticker ut.
Silvriga ormformade örhängen - ❗️Tar endast emot swish, skriv t mig vid köp ❗️Snygga och unika örhängen i form av små ormar i silver. Perfekta för att ge en edgy touch till din stil. Dessa örhängen är små och diskreta men ändå iögonfallande.
Glittriga örhängen i silver - Snygga och eleganta örhängen i silver med glittrande stenar. De har en stilren design med en rad av gnistrande stenar som hänger nedåt.
Glittriga örhängen i silver - Eleganta och glittriga örhängen i silver med flera gnistrande stenar i rad. Perfekta för att ge en lyxig touch till din outfit.
Glittriga örhängen i silver  - Säljer ett par eleganta glittriga örhängen i guld. Perfekta för att ge en touch av glamour till din outfit. Kommer i en fin rosa ask.
Glittriga örhängen i silver - Snygga glittriga örhängen i silverfärg. Perfekta för att ge en touch av elegans till din outfit..
Glittriga örhängen i silver - Snygga glitter örhängen i silver från Scoop i äkta silver. Endast använda vid provning🩷🌺 Tyvärr så kommer de inte till användning🛍️🩷
Glittriga örhängen i äkta silver - Säljer ett par snygga örhängen i 925 sterling silver köpta för 999, märket Amor.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
RayBan Boyfriends  - Feta solglasögon i sjukt snygg färg som jag nu säljer för ett väldigt bra pris eftersom det är vinter. Inga defekter och knappt använda alls. Tveka inte att skriva. Fraktar samma dag.
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
guldklocka - helt ny jättefin guldklocka från Lorenzo Milano, den är endast öppnad och har plasten kvar på både banden och själva uret😊manual och verktyg för att ta bort länkar följa med!💞nypris på klockan är:1695kr, säljer då jag ej använder och den tar bara plats😊skriv gärna vid frågor!
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.