Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci Bälte - Säljer detta fina Gucci bälte då det inte passar mig längre. Bältet är i mycket bra skick och är självklart äkta. Det köptes i Stockholm på Guccis butik och det tillkommer kvitto samt original påse. Bältet är i storlek 85 och har några repor, men det är inget som syns på långt håll!
Gucci bälte - Riktigt schyst vintage Gucci bälte. Snyggt bälte med snygga guldiga detaljer och Gucci mönster!  Skick 9/10 riktigt bra skick inget fel alls.  Skriv om ni har frågor och priset går att diskuteras.
Gucci bälte - Äkta Gucci bälte beställt från deras hemsida (så kvitto finns!) 2 egenstansade hål med håltagare, lite nött/slitet i hålet som använt mest. Kommer med låda och tillhörande dustbag
Gucci bälte - Är i mycket bra skick och har inte använt så mycket och är en silvrig bricka ifram på bälte
Gucci bälte - (OBS pris kan diskuteras vid snabb affär‼️) Säljer ett snyggt Mickey Mouse x Gucci bälte i mycket bra nyskick. Den har det klassiska GG Supreme-mönstret i beige och brunt med Mickey Mouse detaljer i rött och svart. Bältet kommer med originalförpackning och kvitto. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch :)
Gucci bälte  - Tja, säljer ett riktigt snyggt bälte från ”Gucci”. Skicket syns på bilderna. Storleken går från 100 till 110 cm. Passar perfekt till en stilig outfit. Skriv gärna vid eventuella frågor och funderingar (pris går att diskuteras).
Gucci bälte - Använder inte detta längre så säljer de, fint skick bortsätt från bilden inget man ser när man har på sig de.
Gucci Bälte - Helt ny aldrig använd. Storlek 110cm. Snabb frakt, skriv gärna vid fler frågor.
Gucci bälte
Gucci bälte - 0 Gucci bälte - 1

Gucci bälte

Storlek: 95cm
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mitt gg bälte då de börjar bli för litet, jag är 178 och väger 65kg. Skulle säga att de passar nån som väger 60 och är 170-175

Resell
Resell
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå jeans från Levi's - Snygga blå jeans från Levi's med klassisk femficksdesign och en lätt tvättad look. De har en knappgylf och är i en straight passform. Perfekta för en avslappnad stil.
Blå jeans från Diesel - Snygga blå jeans från Diesel med klassisk femficksdesign och knappgylf. De har en lätt slitning på framsidan och en läderpatch med logotyp på baksidan. Perfekta för en avslappnad stil.
Nike Air Jordans i blått och grått - Två par Nike Air Jordans till salu. Ett par i blått och svart med snörning och ett par i grått och svart. Perfekta för sneakerheads som vill utöka sin samling. Båda paren har den klassiska Air Jordan-loggan.båda skorna för 700 ett par för 400
Gucci Ace sneakers med orm brodyr - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med ikonisk röd och svart orm brodyr på sidan. Baksidan har metallicröd och metallicblå detalj med Gucci-logga. Klassisk rund tå och platt sula. En tvätt hade fått dom se nya ut!
Replay anbass - Tjena , säljer nu mina gamla jeans som ej används längre, inga märken eller skador
Svart hoodie med tryck från Ellen von Unwerth - Säljer en svart hoodie med ett unikt svartvitt tryck framtill som föreställer en person med kaninmask. Tröjan har huva med dragsko och en avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och coola motiv.
Vit skjorta från Ralph Lauren - Säljer en klassisk vit skjorta från Ralph Lauren med knappar framtill och lång ärm. Skjortan har en liten broderad logga på bröstet och är gjord i mjuk bomull. Perfekt till jeans eller chinos för en clean och stilren look. Lite liten på mig , passar någon som är 180 och väger 65.
Replay ambass i ljusblå - Snygga blå jeans från Replay med en klassisk femficksdesign och ljusa slitningar. De har en knappgylf och är perfekta för en avslappnad stil. Märkeslogga synlig på baksidan.
Replay jeans  - Två par riktigt snygga jeans från Replay i modellen Anbbas
Liknande annonser
Visa alla