Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Gucci solglasögon
Gucci solglasögon  - 89 Gucci solglasögon  - 90

Gucci solglasögon

Storlek: Onesize
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Färg: Silver

1900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci sol glasögon Helt nya från synsam

Des
Des
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Äkta solglasögon från Gucci - Stora, fyrkantiga solglasögon från Gucci med svarta bågar och breda skalmar i rött och grönt. Märkeslogga på skalmen och mörka glas. Perfekt accessoar för att sticka ut. Varan är äkta.
Gucci solglasögon - Helt ny aldrig använd! Fick den i födelsedagspresent🩷
Gucci solglasögon  - Snygga solglasögon från Gucci med styrka för närsynthet. Du kan självklart byta glas på dom. Aldrig använda, kommer i originalförpackning, påse och oöppnad putsduk.
Gucci solglasögon  - Tigerrandiga Gucci solglasögon. Helt nya, oanvända och i perfekt skick. Priset går att diskutera.
Solglasögon GUCCI - Solglasögon från GUCCI med brunskimrande båge, brunt glas. Superfint skick. Kom med bud.
Svarta solglasögon från Gucci - Snygga svarta  solglasögon från Gucci med en klassisk aviatorform. Bågarna har en elegant gulddetalj på sidorna och kommer med ett lyxigt gult fodral. Perfekta för att ge en stilren touch till din look.
Svarta solglasögon från Gucci - Snygga svarta solglasögon från Gucci med ovala linser och guldfärgade detaljer. Skalmarna har det ikoniska Gucci-emblemet och ränder i grönt och rött. Kommer med verifikationspapper och kvitto
Svarta solglasögon från Gucci - Snygga svarta solglasögon från Gucci med klassisk form och gulddetalj med logga på sidan. Använda några gånger men fortfarande i fint skick. Skriv privat vid intresse eller frågor, pris går även att diskutera:)
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Bälte - Helt ny
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Seiko klocka med grön urtavla - Stilren Seiko klocka med grön urtavla och tydliga index. Boetten och länken är i silverfärgat rostfritt stål. Klockan har en sportig känsla med robust länk och klassisk design. Perfekt för dig som gillar snygga accessoarer med lite edge.
Rol*x Cosmograph Daytona - Säljer en Cosmograph Daytona i bra skick, använts några få gånger.
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen