Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Armband med fjärilsberlock
Armband med fjärilsberlock - 89

Armband med fjärilsberlock

Storlek: passar alla
Kategori: Accessoarer
Färg: Vit

15 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett sött armband med en liten fjärilsberlock. Armbandet har en tunn kedja i guld och fjärilen är vit. Perfekt för att lägga till en subtil touch av elegans till din outfit. Passar både till vardags och fest!

Elizabeth Jaballah
Elizabeth Jaballah
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Pärlarmband med fjärilsberlocker - Charmigt armband med fjärilar på. Väldigt söt och passar till allt. En fjäril saknas men fortfarande väldigt fin
Armband med fjärilsberlock  - 39 kr/per armband 🩵 armband med söta fjärilsberlocker i blå eller lila! 💜 Perfekt för att ge en extra touch till din outfit. Tillverkade med dubbla elastiskatrådar för säkerhet!
Armband med fjärilsberlock 🩵 - 39 kr/per armband 🩵 armband med pärlor i blått och vitt, dekorerade med guldiga detaljer och söta fjärilsberlocker. Perfekt för att ge en extra touch till din outfit. Passar både till vardags och festliga tillfällen!
armband med fjärilsberlock 🦋 - 39 kr/per armband 🩵 armband med pärlor i blått och vitt, dekorerade med guldiga detaljer och söta fjärilsberlocker. Perfekt för att ge en extra touch till din outfit. Tillverkade med dubbla elastiskatrådar för säkerhet!
Vitt pärlarmband med fjärilsberlock - Säljer ett superfint vitt armband med pärlor och en söt fjärilsberlock i guld. Perfekt för att ge en elegant touch till vilken outfit som helst. Armbandet är elastiskt och passar de flesta handleder. Perfekt för både vardag och fest! 🦋✨
Guldarmband med fjärilsberlock barn - Elegant guldarmband från Urban med en vit fjärilsberlock. Perfekt för att lägga till en subtil touch av elegans till din stil. Tillverkat i Indien.
Färgglada armband fjärilsberlocker 🦋 - 39 kr/styck 💜 handgjorda armband med pärlor i lila & turkos! Varje armband har en hängande fjärilsberlock i guld. Tillverkade med dubbla trådar för säkerhet! Köp via köp nu eller frimärke (18 kr)
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
RayBan Boyfriends  - Feta solglasögon i sjukt snygg färg som jag nu säljer för ett väldigt bra pris eftersom det är vinter. Inga defekter och knappt använda alls. Tveka inte att skriva. Fraktar samma dag.
Role Black Dial Day-Date  - Brand new Role Day-Date. Automatic movement. Best quality. Dial size 41mm. quick deal with serious buyers😊 Fast shipping. Also other role watches. Dm for more.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte med nytt skick. Passar till väldigt många outfits. DM vid intresse!
guldklocka - helt ny jättefin guldklocka från Lorenzo Milano, den är endast öppnad och har plasten kvar på både banden och själva uret😊manual och verktyg för att ta bort länkar följa med!💞nypris på klockan är:1695kr, säljer då jag ej använder och den tar bara plats😊skriv gärna vid frågor!
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
BabyShoujo (S);Medium Almond - Säljer ett set med handgjorda press-on naglar i ljusrosa och pärlemor med holografiska detaljer. Naglarna har 3D dekorationer som rosetter, blommor, hjärtan och strass i silver och rosa. Formen är almond och materialet är akryl. Perfekt för dig som vill ha extra glam.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm