Alla kategorier > Accessoarer
Armband pilgrim
Armband pilgrim - 89 Armband pilgrim - 90 Armband pilgrim - 91

Armband pilgrim

Storlek: ?
Kategori: Accessoarer
Märke: LG

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya armband från pilgrim! Ord pris: 349kr mitt pris:160kr st gratis frakt. Det finns ett gulligt och ett silvrigt

Siri
Siri
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Pilgrim armband  - Från pilgrim och aldrig anvönd
Armband Pilgrim Silver - Två jätte fina silver armband från pilgrim. De är helt oanvända o säljer då jag fick dom men inte använder silver. Nypris: 380 kr🩶
Pilgrim armband - Pilgrim Armband med tre kulor
Pilgrim armband silverpläterat  - Helt oanvänt silverpläterat armband från Pilgrim. Armringen har ett lätt klicklås! Säljer då det inte riktigt passade mig! Present låda medföljer❤️ Skriv för mer bilder!
Armband och örhängen från Pilgrim  - Säljer ett smycken från Pilgrim som består av ett armband med små berlocker i form av kors, ankare och hjärta (tro hopp och kärlek) och ett par örhängen med kors. Båda har färgen silver . Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer. Helt nya. Kan säljas enskilt!! 620 för båda, 385 för armbandet, 235 för örhängen.
Pilgrim flätat silverfärgat armband - Snyggt pilgrim armband i silverfärg med flätad design. Kedjan är tvinnad och ger ett stilrent och modernt intryck. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en enkel men elegant detalj. Små tycken på missfärgning.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.