Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Smycken
Smycken  - 89 Smycken  - 90

Smycken

Storlek: Välj själv 🤭
Kategori: Accessoarer
Färg: Vit

55 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Melina halsband!⭐️ Ett stilrent halsband som är OTROLIGT!🫶🏼 Beställ här eller på Insta!

LM Desiign
LM Desiign
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Smycken  - Halsband:70kr Armband:27 Ring:15. Köp alla för 110 med frifrakt🫶🏼🫶🏼 Annars ligger frakt på 15kr💖 Så fina glansiga pärlor som är så fina i solen när man är brun🤩 Kan göras i massa olika färger om man vill de! Tveka inte att höra av er vid frågor🫶🏼💖
smycke-ask - En gullig ask som man kan lägge smycken i. Gjorde den för ca tre år sen, snäckor från havet vid grekland med lite glitter på limmat på en smyckeskrin.
Smycken-halsband  - 2 fina kristall halsband👍det med pärlor kostar 65kr och har små aventuriner på Det andra kostar 50kr vet inte om kristallen är riktigt men om den är det så är det en clear quartz⚡️
Smycken  - Använd 2 gånger, ganska ny
Smycken  - Köpte den för en fest men den passade inte till min klänning, har inte använt den sen dess
Smycken - Nått hår band eller något, aldrig använt
Smycken  - Super fina armband som är handgjorda och pärlade🤍 1 för 14kr🤍 2 för 25kr🤍 3 för 40kr🤍 4 för 50kr🤍 det finns massor av armband i min profil som även ingår i erbjudandet🤍 frakten kostar 13kr🤍
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.