Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Hand gjorda örhängen
Hand gjorda örhängen  - 89 Hand gjorda örhängen  - 90

Hand gjorda örhängen

Storlek: One SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handgjorda/hemmagjorda örhängen med 2 stjärnor på! Finns flera par i lager🤍

Klarapeterssson
Klarapeterssson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silvriga örhängen med hand och öga - Unika silvriga örhängen med hängande händer dekorerade med mystiska symboler och ögonmotiv. Örhängena har även ett öga med strålar upptill. Perfekta för dig som gillar statement-smycken med en bohemisk och mystisk touch.
Hand gjorda örhängen  - Säljer dom här söta katt/fladdemus örhängena! Dom är handgjorda från grunden!  Piffa upp outfiten!
Hand gjorda pärlarmband med texten Fuck Cancer - Ett handgjort armband med ljusblå och ljusrosa pärlor samt vita bokstavspärlor som bildar texten 'FUCK CANCER'.  Färger går att välja själv och även om man vill ha med hjärtan pärlor på eller inte! Dessa säljer jag för 100kr styck då 60% går till valfri cancerfond! Och resterande 40% går till att köpa nytt matrial:) perfekt för att kunna stötta cancerfonden och få något fint också!  (Snörena på armbandet klipps av innan de säljs)❤️
Hand gjorda armband  - Säljer för 200kr styck hand gjorda bra och sköna
Hand smycken - Hand smycken som jag inte använder längre, fale diamanterna är lilla.
Pandora silverberlock Hamsa Hand - Superfin berlock från Pandora i form av en Hamsa-hand med öga, tillverkad i detaljerat silver. Helt oanvänd i nytt skick💗🥰nypris 399
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.