Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Hårspänne
Hårspänne  - 89 Hårspänne  - 90 Hårspänne  - 91

Hårspänne

Storlek: S
Kategori: Accessoarer

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett hårspänne som endast använts en gång. Jätte gulligt och sitter bra i håret. Köpare står för frakt eller möts upp i gbg💓

Ella
Ella
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hårspänne  - Coolt hårspänne när man vill sicka ut lite extra. Använd 1 gång.
Hårspänne  - Coolt spänne. Använd 1 gång
Hårspänne med pärlor - Elegant hårspänne dekorerat med vita pärlor. Perfekt för att ge en stilfull touch till din frisyr. Spännet har en guldig bas som ger en lyxig känsla.
Hårspänne med pärlor - Elegant hårspänne dekorerat med vita pärlor på en guldig bas. Perfekt för att ge en stilfull touch till din frisyr.
Hårspännen nya  - Fina hårspännen i guld med vita pärlor. Passar till vardag och fest. Aldrig använda, i förpackning. Köp fler grejer av mig, samfraktar gärna.
Guldigt hårspänne  - Guldigt hårspänne som jag fick i present för ett tag sen!🌟🌻
Hårspänne guldigt  - Nyskick
Guld Hårspänne  - Supersöt oanvänd hårspänne jag inte har användning av längre! Den är ganska stor ca  7 cm lång och 2 cm bred! Superfin i håret som en accessoar 💕🫶🏻
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Bälte - Helt ny
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Rol*x Cosmograph Daytona - Säljer en Cosmograph Daytona i bra skick, använts några få gånger.
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
armband silver - Säljer ett armband från Snö of Sweden i silverfärg med två sammanlänkade hjärtan. Oanvänt med lapp kvar.
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen