Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Prada hatt
Prada hatt  - 89 Prada hatt  - 90 Prada hatt  - 91

Prada hatt

Storlek: .
Kategori: Accessoarer
Märke: Prada
Färg: Vit

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Säljer min prada helt ny oanvänd, priset går att diskutera vid snabb affär

Emil
Emil
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Prada hatt - En fin Prada hatt som jag vill sälja som inte längre är till användning den är äkta. Hör av er om ni är intresserade😊 pris går även att diskutera vid snabb affär
Vit hatt från Prada - Snygg vit hatt från Prada med en klassisk design. Hatten har en bred kant och ett elegant märke framtill. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit.
Prada hatt - Säljer min Prada-hatt i mycket fint skick. Den är sparsamt använd och ser nästan ny ut. Inga skador, fläckar eller tecken på slitage Den är i storlek M men kan även användas som storlek S
Prada hatt äkta - Säljer denna prudukt eftersom har två st.  Äkta ni får med kartong och allt Kostar butik kring 4000kr
Svart hatt från Prada - Snygg svart hatt från Prada med en diskret logotyp på sidan. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Hatten har en klassisk design och är tillverkad i ett slitstarkt material.
Prada hatt - Prada hatt helt ny  OBS!! Ej äkta
Svart hatt från Prada - Snygg svart hatt från Prada med en klassisk design. Hatten har en diskret logotyp framtill och är perfekt för en stilren look. Den är bekväm och passar till alla klädstilar, Jag köpte den för 6 292 kronor och nu säljer jag den för 3 000 hälften av priset men skriv privat om du är snabb får du den billigare , och den är som ny🫶🏼
Svart hatt från Prada - Snygg svart hatt från Prada med deras ikoniska logotyp framtill. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch. Hatten har en klassisk design och är tillverkad i ett slitstarkt material.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
H svart läderbälte med H-spänne - Snyggt svart bälte från H i äkta läder med det ikoniska stora H-spännet i silverfärgad metall. Bältet levereras i original orange H-box och har vita kontrastsömmar längs kanterna för en exklusiv look.
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.