Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Hugo boss bälte str 80 baxton
Hugo boss bälte str 80 baxton - 89 Hugo boss bälte str 80 baxton - 90 Hugo boss bälte str 80 baxton - 91

Hugo boss bälte str 80 baxton

Storlek: 80
Kategori: Accessoarer
Märke: Boss

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hugo boss bälte str 80, som på bilden. Ny 899kr

alexandrame
alexandrame
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hugo Boss klcoka - 44mm Hugo Boss klocka Stilren och går att ändra storlek Helt ny oanvänd Paketet medföljer ej!
Hugo boss klocka - Boss klocka, mycket fint skick med batteri som nyligen bytts.
Hugo boss keps  - Röd Hugo boss keps. Aldrig använd. Köpte från johnells kista för 700kr
Boss bälte  - Boss bälte köpt från johnells till salu riktig fin och bra kvalite
Snygg silverfärgad Hugo BOSS klocka - Stilren klocka från BOSS med silverfärgad länk i metall och mörkblå urtavla. Klockan har kronograf-funktion, datumvisning och tydliga indexmarkeringar. Perfekt accessoar för dig som vill ha en klassisk men modern look. Köpte klockan för 4590 kr för några år sen men jag har tappat den och glaset gick sönder så jag har bytt glaset och rengjort ramen. Klockan fungerar inte så det kostar cirka 1500 och fixa den till en helt ny. Säljer billigt med tanke på att det är en Hugo boss klocka.
Hugo boss klocka - Aldrig använd skick 10/10
Hugo boss bottled parfym - Ungefär 90-95 ml kvar i flaskan köpt för 3 månader sedan, förvarats bra, pris kan förhandlas
Hugo Boss bälte/skärp - Bältet är i ett bra skick
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.