Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Svarta öehängen
Svarta öehängen - 89 Svarta öehängen - 90

Svarta öehängen

Storlek: Vet ej
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta örhängen som jag inte använder längre. 20 kr för varje örhänge

Ester
Ester
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silver öehängen - Silver örhöngen som jag inte använder längre, 10kr för var och en
öehängen - jätte fina örhängen
Svarta stjärnörhängen  - Svarta stjärnörhängen. Vet ej vart de är ifrån. Använda. Ena stjärnan har blivit lite sne (bild 2), men annars bra skick. Tror inte det är äkta silver p.g.a lite missfärgade på stopplupparna men jag som är allergisk mot nickel har inte fått utslag. 💕
Svart armband  - Vi säljer detta svarta armand som passar till allt! Man kan ha det till vardags, fest, sommar och fint med andra armband❤️passar både män och kvinnor
Svart mössa  - Svart mössa från Under Armaur , ej använt.
Svart Läderbälte - Stilrent svart läderbälte, 110cm
Svart Läderbälte - Stilrent svart läderbälte! 110cm☑️
Svart Läderbälte - Svart läder bälte, stilrent. 110cm
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.