Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Fransar
Fransar - 89 Fransar - 90

Fransar

Storlek: 0
Kategori: Accessoarer

90 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Ett par fina fransar från Lashmeup. Använda 1 gång. Frakt ingår!

AH
AH
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fransar🦋 - •Ett par fransar som e väldigt fint böjda.          •Använd 1 gång + frakt. 💗
Fransar - Från shein
Fransar - Ett par mink fransar från ” your lasheses”      Använda 2-3 ggr men ff i fint skick! Frakt tillkommer<3
Fransar - Fina fransar som är aldrig använda, fint skick. Frakt 15kr🩷 kontakta mig om ni har några frågor <3
Fransar  - Snygga Cateye lösögonfransar 🤩 man känner sig så snygg med dessa fransar och man får de dragna kattiga ögon 😻 skulle de även vara lite långa för ögonlocket kan man klippa i kanterna så det passar ögonlocket helt perfekt 👌🏻✨
Fransar  - Säljer dessa fransar ifrån shein.  Båda för 50 En för 40
Fransar  - Säljer dessa fransar ifrån shein
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.
Blå mössa från Arc'teryx - Unused blue Arc’teryx Toque head beanie
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.