Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Locktång
Locktång  - 89

Locktång

Storlek: Medium
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Locktång i nytt skick, aldrig använd.

Nellie
Nellie
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Locktång - Säljer dessa tre!! Den guldiga och svarta är från remington och den guldiga är helt ny och helt oanvänd nypris är 700kr för dem 2💞 vågtången vet jag tyvärr inte:/ det går bra att köpa separat💗 säljer den guldiga för 400 och den svarta locktången för 250 och vågtången för 100🤩
BaByliss Locktång  - Den ultimata locktången för att skapa vackra, fina lockar. Nästan oanvänd Kontakta och Diskutera pris
Plattång/locktång - Plattång som även kan användas för att locka/våga håret
Locktång/hår/hair/lockig/curling/maskin - Mycket bra skick
Locktång  - Locktång från HH Simonsen. Den ser relativt sliten ut men fungerar utmärkt!
Locktång  - Locktång från remingtong som jag inte använder! Nypris 450kr säljer för 299kr! Skriv för fler frågor eller bilder:)
Locktång - Lägger upp igen! Jag säljer min lilla platt/locktång från Babyliss som jag köpte förra sommaren för 250 (det kosta igentligen 500) det finns inga defekter men den är använd ändå ganska mycket!💕
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
Bälte - Helt ny
Seiko GMT Pepsi Mod klocka - Säljer nu en riktigt snygg seiko klocka som är modifierad,  Klockan är en automatisk klocka med mättet 40mm. Märke: Seiko. Urverk: Pepsi GMT. Glas: Safir. Armband: Rostfritt stål.  Klockan är i mycket bra skick och allt fungerar som det ska. Svarta Klockboxen till höger medföljer! Skriv till mig om ni har några funderingar, jag är även öppen för bud!